عوامل مهم در انتخاب پاور

-وات واقعی مورد نیاز سیستم . پیشنهاد میکنیم تا از آدرس http://www.enermax.outervision.com جهت محاسبه میزان وات مورد نیازتان استفاده کنید و با شنیده هایتان مقایسه کنید حتما متعجب خواهید شد .

-بازده پاور . با توجه به افزایش هزینه ها و هزینه برق مصرفی اسفاده از پاورها با بازده بالای 80% منطقی است.

مدارهای محافظتی.با توجه به مشکلات ونوسانات برق وجود مدارهای محافظتی سلامتی سیستم شما را بیمه میکند.

-نوع خازنهای پاور. ثبات و طول عمر پاور وبه تبع آن سیستم شما, ارتباط مستقیم بآ خازنهای استفاده شده در پاو  دارد. درتمام مدلهای پاور Enermax به غیر از سری Tomahawk از خازنهای ژاپنی استفاده شده است .

- میزان عمر مفید MTBF . این عدد که برحسب ساعت ارائه میگردد یکی از عوامل مهم در انتخاب و ارزش پاور  است . مثلا اگر در یک پاور این عدد 40000 ساعت  و در پاور دیگر این عدد 80000 ساعت باشد , قیمت پاور  دوم یک و نیم برابر اولی خواهد بود و از نظر فنی و اقتصادی باید پاور گرانتر را تهیه کرد . قابل ذکر است حداقل  MTBF در تمام پاورهای Enermax معادل 100000 ساعت است و تمام مدلها قابلیت کار شبانه روزی و بدون  خاموش شدن را دارند(24/7 : بیست وچهار ساعت در هفت روز هفته ) . نکته دیگر مرتبط با این موضوع میزان  درجه حرارت محیط پاور است که از طرف تولید کننده همراه این عدد ارائه میگردد. درجه بالاتر , بهتر و گرانتر.

- Active PFC

-بی صدا بودن Silence. یکی از نکاتی که در ابتدا مورد توجه قرار نمی گیرد مساله نویز صوتی پاور است که در دراز مدت یکی از عوامل آزار دهنده هنگام کاربا سیستم است . تمام پاورهای Enermax بی صدا هستند .

 

برو به بالا