انرمکس سری جدید فن های خود را در CES 2016 معرفی کرد


 انرمکس در نمایشگاه CES2016 نسل جدید فن های خود را معرفی نمود. این تکنولوژی انحصاری DFR نام گذاری شده است به معنای "چرخش آزاد گرد و غبار " می باشد. 
مفهوم طراحی DFR بر این اساس است که میزان گرد و غبار داخل pc و پره های فن به میزان فوق العاده زیادی کاهش پیدا کند. انقلابی که تکنولوژی DFR ایجاد کرده است این امکان را فراهم کرده است که فن به مدت زمان 10 ثانیه پس از راه اندازی سیستم در خلاف جهت گردش معمول خود با حداکثر میزان سرعتی که کاربر تعریف کرده است چرخش نماید به این ترتیب گرد و غبار احتمالی نشسته بر روی باله های فن از روی آن جدا شده و خارج میگردد.
نقطه اتصال تکنولوژی DFR با تکنولوژی Twister Bearing بکار رفته در سری های پیشین فن های Enermax جداسازی آسان باله های فن است. فن های Enermax که از این تکنولوژی بهره گرفته اند در دو سری Pressure و Vegas ارائه شده اند.

سری D.F.PRESSURE

در این سری با حجم فشار استاتیک باور نکردنی 3.845mm-H2O مواجه میشویم. اگرچه این بدان معنا نمیباشد که کاربری این فن به صورت صنعتی باشد اما با استفاده از تنظیم کننده های کنترل سرعت PWM میتوان آنرا بر روی امنیت بالا و کاربری متناسب محیط پیکربندی نمود.

سری D.F.VEGAS

این سری فن enermax علاوه بر بکار گیری همزمان تکنولوژی DFR و Twister Bearing از نورپردازی فوق العاده زیبایی نیز در طراحی خود بهره می برد. بکارگیری از 12 عدد LED با نورپردازی قابل تنظیم از نظر سرعت و شدت جلوه زیبای بصری را در این مدل به نمایش گذاشته است

کمپانی انرمکس بار دیگر با ارائه تکنولوژی های انحصاری که بنام خود ثبت کرده است نشان داد که همچنان بعنوان یکی از کمپانی ها پیشرو در زمینه ارائه تکنولوژی های شگفت انگیز می باشد.

برو به بالا