اسپیکر بلوتوث Enermax EAS01، راهی ساده برای انتشار شادمانی

اسپیکر بلوتوث

کمپانی Enermax اسپیکر بلوتوث قابل حمل خود را با نام EAS01 معرفی نمود. این اسپیکر با وزن کم و طراحی جمع و جور خود برای جابه جایی بسیار مناسب است. پوشش بکار رفته چرم مانند این اسپیکر، بافتی نرم و صاف را ارائه میدهد. باطری تعبیه شده داخلی قابلیت شارژ مجدد را دارا می باشد بنابر این با هر بار شارژ کامل امکان استفاده 8 ساعت کار بی وقفه را فراهم می آورد. این باطری میتواند به سادگی و با استفاده از یک پورت micro USB مجددا شارژ گردد.

سه رابط کاربری برای پخش موزیک

EAS01با اتصال هوشمند نظیر بلوتوث و NFC برای استفاده آسان مجهز شده است. این اسپیکر بلوتوث انرمکس دارای یک میکروفون داخلی است که به کاربر امکان دریافت تماسهای تلفنی را میدهد. عملکرد بدون مشغول کردن دست ها و یا کارکرد بعنوان یک ایستگاه کنفرانس تلفنی کوچک نیز از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. علاوه بر این امکان برقراری اتصال از طریق کابل و یا ورودی کرت حافظه micro SD وجود دارد. حتی بدون وجود یک گوشی هوشمند یا تبلت، امکان پخش موسیقی با استفاده از یک جک استاندارد 3.5 میلیمتری یا وارد کردکارتحافظه وجود دارد.

اسپیکر بلوتوث

جابه جایی آسان - مشخصات جمع و جور با خروجی فوق العاده

وزن اسپیکر بلوتوث Enermax EAS01 تنها 280 گرم می باشد. وجود واحدهای دوگانه درایو 3 واتی در هر دو طرف استوانه، امکان ایجاد صدای استریو با قدرت بالا را فراهم آورده است.این اسپیکر بلوتوث انرمکس، دارای نگهدارنده منحصر به فردی است که میتواند گوشی هوشمند یا تبلت را بصورت ایمن درون خود نگه دارد.

اسپیکر بلوتوث
اسپیکر بلوتوث
برو به بالا