برندگان جوایز d&i کامپیوتکس - دوران پس از ICT

هشتمین دوره رقابت های سالانه جایزه d&i امسال نیز همگام با کامپیوتکس 2015 برگزار گردید. آنطور که بنظر می آید رقابت جایزه d&i در حال تبدیل شدن به بخش کلیدی نمایشگاه کامپوتکس تایپه میباشد. مطالب مورد توجه برای جایزه امسال منعکس کننده دیدگاه ها پیرامون این دوره می باشد : طراحی و نوآوری بر مبنای صنعت ICT

رقابت امسال شامل 271 عنوان از تولیدکنندگان بین المللی و کمپانی های تازه تاسیس با توجه ویژه حول ایده ها و نوآوریهای جدید بر روی محصولات هوشمند بود که این رخداد را جذاب تر و قابل توجه تر از هر زمان دیگری ساخت.

 

شش داور 72 محصول برنده را انتخاب نمودند که هر کدام از آنها شگفت انگیز بود. در این بین، پاور انرمکس مدل DigiFanless نیز یکی از 72 محصول برگزیده انتخاب گردید. این محصول که اولین پاور دیجیتال و بدون فن در جهان است از نظر کارایی نیز موفق به کسب نشان 80Plus Platinum شده است.

مانیتور Moda از کمپانی Philips بر پایه Ambiglow Plus رنگ هایی تازه و فوق العاده منطبق با نور محیطی خانه را بصورت هوشمند به ارمغان می آورد یکی دیگر از برندگان تکنولوژیهای جدید بود. این مانیتور 3D .یک تجربه خارق العاده خواهد بود

ظهور دستگاه های پوشیدنی از عینک و ساعت ها به حلقه ها گسترش یافته است. به لطف NFC  در این حوزه نیز کمپانی UNION GENIUS COMPUTER موفق به کسب جوایز گردید. حلقه های هوشمند قابلیت چند تابع بودن را پیدا کرده اند. حلقه فشرده عمدتا از سرامیک با درجه بالا ساخته شده اند گه ظاهر آن مانند یک قطعه جواهر حقیقی می باشد.

در بخش گوشی های هوشمند، HTC One M9 که بصورت dual-tone ارائه گردیده به همراه بدنه تمام فلزی و سایر امکانات مورد بررسی قرار گرفته توانست نظر هیات داوران را برای اهدای نشان d&i در این حوزه به خود جلب نماید.ASUS ZenFone2 نیز در حوزه گوشی های هوشمند موفق به کسب نشان گردید.

برای اطلاع بیشتر از مشخصات فنی این پاور انرمکس کلیک نمایید

 

برو به بالا