ENERMAX خنک کننده های مایع جدید خود را معرفی نمود

خنک کننده مایع 

30 آبان 1393 - تائویان، تایوان

انرمکس نسل دوم از خنک کننده مایع خانواده LIQMAX خود را معرفی نمود.
LIQMAXII در دو مدل طراحی شده است، LIQMAX II 120S و LIQMAX II 240 که طول رادیاتورهای آن به ترتیب 120 میلیمتر و 240 میلیمتر می باشد.
خنک کننده مایع LIQMAXII انرمکس بطور اجمالی دارای امکانات زیر می باشد : یک بلاک خنک کننده با پروانه پیشرفته، تکنولوژی انحصاری S.C.T انرمکس یا همان کانال انتقال حرارتی انحصاری، و نسل دوم فن های بال خفاشی با قابلیت تنظیم میزان سرعت گردش در سه حالت
LIQMAX 120S و 240TDP به ترتیب دارای نرخ های 320 وات و 350 وات می باشند و از بیشتر سوکت های پردازنده های جدید نظیر LGA1150، LGA2011، AM3+ و FM2+ پشتیبانی میکنند.


بلاک خنک کننده با کارایی فوق العادهتکنولوژی انحصاری انرمکس
فناوری انحصاری کانال انتقالی انرمکس - SCT - به طرز چشم گیری باعث بهبود عملکرد آن در انتقال حرارت شده است. این تکنیک دقیق، در افزایش کارایی هنگام جا به جایی حرارت با از بین بردن لایه های مرزی و افزایش نرخ تبادل مایع خنک کننده موفقیت آمیز عمل کرده است.
این تکنولوژی در سری LIQMAX II و بر روی صفحه مسی قرار گرفته روی بلاک خنک کننده مایع نیز به کار گرفته شده است. علاوه بر این پروانه های پیشرفته استفاده شده، افزایش فشار پمپاژ را مقدور ساخته اند تا گردش مایع خنک کننده را یک نواخت نگه دارند. پمپ درون این بلاک  خنک کننده مایع انرمکس، از نوع سرامیکی است که ویژگی هایی نظیر مقاومت بالا در برابر خوردگی، عملکرد بدون صدا و طول عمر استثنایی 50000 ساعت کارکرد را دارا می باشد.


نسل دوم فن های بال خفاشیفن انرمکس
هر دو مدل LIQMAX II توسط نسل جدید فن های بال خفاشی با تکنولوژی انحصار ENERMAX، یعنی کنترل هوشمند APS تجهیز شده اند. طراحی این بال های خفاشی جدید نه تنها 20 تا 30 درصد میزان جریان هوا را نسبت به تیغه های متداول افزایش داده است، بلکه باعث ایجاد جریان هوای ممتد نیز شده است. این فشار هوای قدرتمند ایجاد شده باعث می شود تا حرارت انتقال یافته به رادیاتور به سرعت از بین برود.
علاوه بر این کنترل APS انحصاری ENERMAX که بر روی قاب فن قرار گرفته است به کاربران این اجازه را میدهد تا سرعت مورد نظر خود را بدون نیاز به جدا نمودن فن تنظیم نمایند. سرعت های در نظر گرفته شده برای این فن ها 500-1200/1600/2000 دور در دقیقه می باشد. پد های لاستیکی ضد لرزش نیز به گوشه های فن اضافه شده است تا از لرزش و نویز احتمالی آن جلوگیری نماید.


کمپانی انرمکس پیشرو در طراحی پاورهای کامپیوتری با راندمان فوق العاده بالا و مصرف بهینه می باشد. پاورهای انرمکس تا کنون موفق به کسب بسیاری عناوین از موسسات بین المللی گردیده اند و بیشترین نشان 80PLUS را به نسبت تعداد تولیدات خود دریافت نموده است.
کمپانی ENERMAX علاوه بر این در زمینه تولید محصولات جانبی نظیر کیس خنک کننده پردازنده، خنک کننده مایع و ... همواره کیفیت برتر را سرلوحه کار خود قرار داده است.
عقیق رایانه تنها مرکز رسمی ارائه دهنده خدمات انرمکس در ایران می باشد.

 

 

برو به بالا